Gizlilik

Güncelleme Tarihi: 21 ekim 2018

Kişisel bilgilerin toplanması 
Bizim Sondaj ve Vinç İşletmeciliği web sayfası ziyaretiniz sırasında, siteye erişmek için kullandığınız IP adresinizi, erişim zamanınızı ve gerekli durumlarda internet servis sağlayıcınızın adını kaydeder. Site içerisindeki etkileşim, buna bağlı olarak sitenin güncellenmesi, istatiksel bilgilerin tutulması amacı ile ayrıca erişmiş olduğunuz donanım ve yazılım ile ilgili bilgiler toplar.

Kişisel bilgilerin kullanımı 
Bizim Sondaj ve Vinç İşletmeciliği  Toplamış olduğu kişisel bilgileri sadece sizlerin istek ve dileklerinizi yerine getirmek ve bunun için gerekli işlemleri yürütmek için kullanır ve işler. Size ait bilgilerin bu amacın ötesinde kullanımı ve işlenmesi sadece, önceden bunu açıkça onaylamış olmanız halinde mümkündür. Bilgileriniz sadece size bildirilen amaçlarla kullanılır ve işlenir.

Kişisel bilgilere erişim ve güncellenmesi 
Sayfamızda kişisel bilgi ve erişim tercihlerinizi inceleyebilir ve güncelleyebilir.

Kişisel bilgilerin paylaşılması 
Yasal hükümler haricinde hiçbir kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Gizlilik bildirimi değişimi hakkında 
Gizlilik bildirimi’nin son güncellenme tarihi yukarıda belirtilmiştir.

Bağlantı bilgileri 
Bizim Sondaj ve Vinç İşletmeciliği . Gizlilik bildirimine uygun olmayan bir davranışta bulunduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki elektronik posta veya posta adreslerimizden bağlantı kurabilir, sorununuzu dile getirebilirsiniz. En kısa sürede sizlere yardımcı olacağız.

Bizim Sondaj ve Vinç İşletmeciliği Kaleiçi mahallesi Gökçeali caddesi No 21 Çatalca / İstanbul - info@bizimsondaj.com

BİZİM SONDAJ KURUMSAL

Su sondajında kalite ve güvenin sözde değil, işte lider firmayız!