İstanbul Sondaj Firmaları

İstanbul Sondaj Firmaları Hizmet bölgelerimizi bilmeniz, sondaj fiyatlarını, sondaj maliyetini minimuma düşürmeniz için ihtiyaç duyacağınız en önemli bilgilerdendir. Sondaj fiyatları, sondaj açma, sondaj fiyatları 2018, artezyen kuyusu açma maliyeti 2019, sondaj ile su çıkartma fiyatları gibi terimleri aramamıza gerek yok. bizim arayın en iyi fiyatları size sunalım. Bu işi yapan çok, ama bizim gibi yapan yok! İstanbul Avrupa yakasının, anadolu yakasının hatta tüm türkiyenin en iddialı havalı sondajda lider markası olmanın gururunu yaşıyoruz.

Özellikle Trakya ve Marmara Bölgesinde hizmet veren firmamız talepler üzerine yoğun ilgi ve istekten dolayı tüm Türkiye için bir çözüm kaynağı! İstanbulda sondajcı arıyorsanız, tam adresine geldiniz. 

İstanbul Sondaj ile su çıkartma nasıl olur?

 istanbulda su sondajı açtırmak istediğiniz zaman sondaj fiyatları, sondaj açma maliyeti, şahin bölgesi sondaj maliyeti, çatalca sondaj birim fiyatları gibi garip terimler ile karşılaşırsınız. 

sondaj açtırmak basit bir okadarda zahmetli iştir.sondaj açmak konusunda uzman kişilere danışmak kafanızı karıştırabilir bu sebepten dolayı ön araştırmanın yapılması sondajı açacak firma tarafından belirlenmesi daha mantıklı olur. sondaj ruhsatı izinleri hakkında bilgileri makalemizde okuyabilirsınız. tıkayın.

 

Sondaj'daki Genel Formasyonlar 

ALÜVYON ZEMİN(FORMASYON): Blok, çakıl, kum, silt ve kilden meydana gelen  (akarsu yatakları, göllerin taşkın alanları, yamaç molozu) malzemeler ile  formasyonların çimentosuz çakıllı, kumlu ve siltli seviyeleri. 

 ÇOK YUMUŞAK ZEMİNLER: Anhidrit, jips, tepeşir, kil. 

 YUMUŞAK ZEMİNLER:  Tüfler,  kiltaşı,  silttaşı,  marn,  filiş,  manlı  kireçtaşı, magmatik ve metamorfik kayaçların ayrışmış olanı. 

ORTA SERT FORMASYON: Kireçtaşı, şeyl, kumtaşı. 

 SERT ZEMİNLER:  Serpantinit, arduvaz, kloritli şist, mikaşist, kalkşist,  aglomera, fillit, andezit, bazalt, trakit, dasit, dolomit, konglomera, breş. 

ÇOK  SERT  VE  AŞINDIRICI  FORMASYON ZEMİNLER:  Sileks,  granit,  kuvarsit,  anfibolit, volkan camları, Mermer, kristalize kireçtaşı, gnays, pegmatit,  gabro, diyorit, granadiyorit, piroksenit, peridotit, siyenit, monzonit. 

BİZİM SONDAJ BLOG

Su sondajında kalite ve güvenin sözde değil, işte lider firmayız!