Bizim Sondaj

35 Yıllık Tecrube ile Su Sondajı Açıyoruz..

35 Yıllık Tecrube ile Su Sondajı Açıyoruz..
35
Yıllık Sektör Tecrübesi
1000
Müşteri Memnuniyeti
1500
Metre Sondaj Açımı
12
Kişilik Personel Kadrosu

SU SONDAJI, DALGIÇ POMPA SATIŞ VE SERVİS HİZMETİ, SU KUYUSU AÇMA VE SU ÇIKARTMA Yer altından su elde etmek için sondaj yaptırmak istiyorsanız bu konuda güveneceğiniz, yılların tecrübesi ile hizmet veren  Mühendislik firmamız ilk tercihiniz olmalıdır. Firmamız su sondajı konusunda oldukça deneyimli, güvenilir ve kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaktadır. Daha ucuza yapıyoruz diyen firmaların ne kadar tecrübeli ve güvenilir bilinçli yaptıklarını bilmeden, sadece ucuz diye, böyle firmalarla çalışarak sorun yaşamalısınız.  Mühendislik firmamız su sondajı konusunda uzman bir kadroya sahip, güven ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini kazanmış bir firmadır.

Su sondajı yapılacak yer önce mühendislerimiz tarafından incelenir. Yapılan zemin etüdü sonucu en uygun yer ve derinlik belirlenir. Daha sonra sondaj çalışmaları başlatılır. Mühendislik firmamız gerekli tüm makine ve donanımlara sahip işini bilinçli olarak yapan güvenilir firmalardan biridir. Tarım alanları, iş yerleri ve konutların su sondajı ihtiyaçlarına en uygun fiyatlarla cevap vermekteyiz. Hatasız ve doğru sondaj yaptırmak için tercihinizi de doğru yapmanız gerekmektedir.

Tarihçe

1964 - Bu yıllarda kurucumuz üstad Arslan EFEK'in yeteneğinin keşfedilmesiyle başlayan seruvende ergeneli olarak bilinen şebeke suyu, ayaklı depo, su isale hatları yapan firmaya taşeronluk yaparak başladı, ilk uyguladığı proje olan konya/ılgın şebeke suyu isale hattıydı. Konyada tamamlanan projeden sonra İller Bankasına taşeronluk yapmaya devam eden Arslan;

1970 - Yıllarında Odun, Kömür, briket tuğla, künk, menfez imalatı yapmaya başladı 4 senenin ardından eski işine dönerek,

1974 - İstanbul / Beşyüzevlerde Rıza Bilsen İnşaat'ın taşeronluğunu yapmaya başladı. beşyüz evlerde 76 kilometrelik iski isale projeyi tamamlayan arslan,

1977 - de Denizli / Çardak'da devam etti.

1978 - uzun yıllar hizmet vermek üzere İstanbul / Habipler'de kendi iş yerini açtı, 1963 yılında dünyaya gelen 2.kuşağı devam ettirecek olan oğlu Mehmet Ali EFEK ile birlikte genç yaşlarda iş hayatına atılarak kömür satmaya devam etti nakliyecilikde yapan arslan ve oğlu alo fabrikası, şehir için nakliyeler yaptı ek iş olarak daha çok Mehmet Alinin ilgilendiği Su tesisatçılığını uzun yıllar devam ettirdi.

1986 - da askerden gelen Mehmet Ali fabrikalara depolar koyarak su satışı ve taşımacılığı yaptı

1995 - yılında ise Dalgıç Pompa Satış ve Servisleri yapmaya başlayan mehmet ali

2002 - yılında ilk sondaj makinasının imzasını attı ve yep yeni bir sektöre ilk adımlarını attı.

2003 - yılında ise dalgıç pompa servis işlerinde yatırımları büyüterek ilk vincinin imzalarını attı.

2009 - da ise 1250 metre kapasiteli Jeotermal Sondaj makinasının imzalarını atarak yatırımlarını 2 katına çıkarttı.

2012 - yılında ise sektöre cevap verebilmek için vinç sektöründeki yatırımlarını arttırdı.

2014 - Firmamız olarak en büyük yatırırımımız olan yeni yerimize geçtik. 5.500m2 açık 700m2 kapalı alan yüksek depolama sunan yönetim binamızın temellerini attık.

2017 - Yeni ekipmanları filomuza dahil ettik. 30 tonluk hidrokon marka vinç ve 1000 metre kapasiteli yeni sondaj makinasına sahip olduk.

çalışmalarına, yatırımlarına ve hizmetlerine ara vermeden devam ederek Milyon Dolarlık yatırımları ile sektörde en büyük yatırımı yapan Mehmet Ali 550.000 metreyi aşmış su sondaj kuyuları binlerce referansı teknolojik ve üstün ekipmanları profesyonel ekibiyle trakya ve marmara bölgesinin en köklü şirketleri arasında yerini aldı.

Seçtiğiniz firma müşteri potansiyeli yüksek, prensipli, müşteri memnuniyetine önem veren örnek bir firma olmalıdır. Aranılan tüm bu özelliklere sahip olan  Mühendislik firmamız çizgisini bozmadan hizmetlerine devam etmektedir. Her geçen gün kendini yenileyerek büyüyen ve teknolojiyi yakından takip eden  Mühendislik firmamızın garantili hizmet kalitesinden yararlanmak veya daha geniş bilgi almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz


Bizim Sondaj

Neden Biz

Telefon
Telefon