Silivri Sondaj Firmaları

Silivri sondaj firmaları selimpaşa, silivri, kavaklı, ortaköy, fenerköy, gazitepe, akören, kadıköyde sondaj açtırmak isterseniz bölgeye hakim en yakın bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz. su kuyusu, sondaj, su sondajı, artezyen açmak istiyorsanız, bizim sondaj olarak sulu sistemde killi zeminde en hızlı şekilde ilerleyen teknolojimizle aynı zamanda havalı sistemde sert zeminde en kısa süreden sondaj açma faliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sondaj açmak gerçekten zor bir iş olup bu işlerin üstesinden gelmek oldukça zor ve yatırım, finansal güç gerektirmektedir. sondaj kuyuları genelde silivride 100-200 metre arasında olup suyun bol olduğu bölgelerde daha az mesafede suya ullaşabilirsiniz.

Silivri Bölgesinin Formasyonları ;

Silivri istanbulun en yeşil ilçelerinden yüz ölçümü olarak çatalcadan sonra gelen ilçedir. silivri bölgesinde kadıköy, akören, fenertepe ve birkaç köy daha zemin olarak killi yapıya sahiptir. killi bölgede havalı sondaj olmayabiliyor. sulu sistem klasik sistem sondaj açmak silivri bölgesinde uzun sürsede verim alınabiliyoruz. eğer kumlu ve çakıllı zeminde sondaj açılıyor ise sondaj çakıllaması yapılmalıdır.

BİZİM SONDAJ BLOG

Su sondajında kalite ve güvenin sözde değil, işte lider firmayız!